BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

… VA TAIP ATRODĖ MŪSŲ LIEPA!!!

Aš jaučiu laivę, bet kodėl man niekas nesakė, kad ji panaši į tuštumą…Išsivadavau iš taisyklių, bet nežinojau, kad taip išduosiu pačią save…Bet sunkiausia-stovėti pusiaukelėj, žiūrėti į ten iš kur atėjai ir suprasti, kad vis tiek niekada tokia jau nebebūsi kokia atėjai, atsisukti į ten kur eini ir suprasti, kad pasiekus kelio galą tapsi viena iš tų, kurių taip nekenčiu:belaisvė išdavikė, nusikaltus tuštuma.

Kitokia. Tačiau bijau, kad Jis tai sužinos. Ar netampu tokia kaip visi? Nutylėdama, kai nepritariu, ragauju gyvenimo pusę, kuri man neskani. Dalinu save tiems, kurie man nepatinka. Kurie to neverti ir niekada nebus verti. Užgesinu liūdną žvilgsnį, kad visi galvotu, juk aš viena iš jų- atbukusi. Rimčiausius klausimus juodu jumoru užglaistau, nes niekam nepatinka rimti. Formas ir tiesas matau tik pirštais apgraibytas. Akyliau žiūrėti nėra tikslo, nebemadinga. Išmokau šitą rolę, ja paprasta ir patogu vaidinti: visada, o svarbiausia visiems sakyti TAIP, būti tik vienoje pusėje- savo, ir niekada neklausti- o kur tai nuves? Dabar aš pažįstu viso pasaulio žmones, bet nei prie vieno iš jų man draudžiama prisiliesti. Dabar visur yra mano namai, bet nei vienuose iš jų aš nesijaučiu saugi. O numarinti ilgesį, pamiršti meilės skonį ir ne taip jau sunku…bent jau taip sakė Ji. Su ašarom kovoti nereikia, šiais laikas jos tik dar viena madinga makiažo priemonė. Ir masinis svajonių genocidas. O kam jos? Pasaulinis “noriu”ir “reikia” karas. Visi puikiai žino kas nugalės. Kas dabar aš? Aš dabar tokia panaši į Ją- tik gal mažiau įgudusi daužyti širdis, silpnesnė ir ne tokia geidžiama vulgarios pasaulio puses. Bet Ji mane visko dar išmokys taip, kaip kažkas  išmokė Ją. O kas…?

Mūsų spontaniški šuoliai į įvairaus tipo ir saugumo avantiūras. Ir nuo sapnų, per daug panašių į realybę, pavargusios naktys. Mūsų kambarys, aptemęs nuo vienatvės. Mes naktį maudomės lediniam vandeny ir supamės geležinėmis sūpuoklėmis…Ir aš nebesvajoju apie Jį…ir Ji nebesvajoja apie Jį…Aš apsivilkusi laimingąją suknelę einu ieškoti naujo nuotykio.

Bet nemeluosiu..Man visai patinka ši laisvė. Man patiko taip skaudžiai išduoti save. Aš stoviu pusiaukelėj ir žinau-aš eisiu iki galo kartu su Ja. Tik aš dar nežinau ar pasiryš Ji eiti iki galo su manim. Aš žinau, kad niekada nebebūsiu, kokia buvau. Bet gal taip ir geriau? Man truputi gaila tos…bet Ji buvo per daug naivi, per daug įsimylėjus, per daug griežta sau ir kitiems…

…Jai… O dabar Ji myli mane ir dar kartais aš myliu Ją. Ji nebebijo manęs, o man ne kyla noras Jos teisti.  Man nusispjauti ant kitų, taip kaip jiems nusispjauti ant manęs. Aš nebežinau kas yra gerai, o kas,po velnių, blogai. Dabar mes dažnai būname šiukšlėmis sergančiame mieste, kartais svetimuose cigaretėmis kvepiančiuose butuose. Ji geria ir rūko,o aš tiesiog negalvoju. Apie nieką. Apie Jį ir greitai gimsiančią meilę. Apie Ją ir greitai gimsiantį pasibjaurėjimą. Apie save…buvusią…esančią ir…busimą. Stebiu pigią gyvenimo parodija ir užtvirtintai, tačiau be patirties ją vaidinančius aktorius…Man  kartais patinka…Kartais įdomu…Neblogas spektaklis…Atbukę nuo vaidybos aktoriai su geismo iškamuotom akim ir mėnesio trumpumo aštrus siužetas.

… VA TAIP ATRODĖ MŪSŲ LIEPA!!!

…ji buvo braškių ir jogurto skonio su trupučiu druskos…

….O KAIP ATRODYS MŪSŲ RUGPJŪTIS?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą