BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mama, drąsių niekas nežūdo

Garsūs žingsniai, gyvenimo, vis palieka po savęs įspaudus minkštose širdyse. Vėl skamba telefonai, tik vis tyli lūpos, kurioms tyla netinka. Daug rukau.

Šeštadieniais išeinam pasivaikščiot, apsigaubę vilnoniais pledais ir pasiėmę kartu klubinę muziką , o kiti žmonės grįžta gal tik tam, kad beprasmiškai išgaruotų sieloje ir buvimas kartu tampa toks beprasmis. Sninga. Ir šiek tiek baisu. Reikia visos nakties prisigerti ir išlieti tą tuštumą, kuri spaudžia. Bet žodžiai stringa, kuomet jie būtų pačiu laiku. Tad sėdim apsikabinę ant šalto betono, visi apsningti ir bučiuojamės, kol mūsų menami laikrodžiai muša lygiai tris. Šiandien čia gali būti mūsų namai, tokie laikini kaip ir tikrieji. Šiandien aš tau patinku ir Tu paskambinsi, kai grįši ir aš sakysiu, kad laukiau. Bet aš niekada nelaukiu.

Ir šiltos rankos atšąla. Neįsimylim margų akių. Kažkieno lūpos aidi Tavo vardą, o Tu neklausai, nonori girdėt, kiek daug vilties tame aide, svetimos vilties. Po tokių šeštadienių lieka tik pagirios ir mėlynės ant kaklo. Aš esu miela, nors tu to nematei, nors vadinausi ragana, nors neskubu atleisti ir viskas labai ilgai manyje užsiguli. Man tikrai patinka drugeliai ir kaspinai gelsvose kasose. Ir kartais, kai juokiuosi, kažkam tai būna be galo žavu, tačiau tu to nematei.

Kažkas sukūrė taisykles “normaliems žmonėms”, na o mes seniai, seniai… nerašom dienoraščių ir negalėjau judėt kai Tu į mane žiūrėjai. Gal tikrai viską galima nupirkti ir šimtas eurų kišenėje leistų pamiršti, kad užaugome ir vėl būti mažu vaiku. Galbūt tokia tau labiau patikčiau, bet kišenėje tik šimtas pavasarių. Mūsų meilė teturėjo būti pokštas, bet man gaila, kad daugiau niekada nebeparašei, aš tik norėjau paklausti, kokia mėgstamiausia Tavo pasaka. Nors ko gero atsakytum, kad pasakų nemėgsti.

Vasarį atsidarysiu raudono vyno butelį ir savo vienišuose namuose. Ir manau, kad nieko nenorėsiu matyt, o gal išsiilgus Tavo paprasto buvimo maldausiu atvažiuot. O po to niekas nepasikeis, toliau snigs, o aš nebūsiu didesnė nei buvau vakar. Nebūsiu drąsesnė. Nebūsiu labiau mylima.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą