BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Vasaris, 2013

Perskrido paukščiai….

2013-02-25

Tu saldus tirpstantis sniegas, mano drėgnuose delnuose, varvantis pro drebančius pirštus. Ataugsiantis nauja kvapnia žole jau šį penktadienį. Kažkieno pievose, po kažkieno dangum… kažkieno akyse ir lūpose, plaukuose ir sieloje. Pražysi rožiniais hiacintais ant virtuvės stalo, ir kas ryta užuosi kvapnią kavą, kurią ji gers iš Tavo lūpų.

Nepaminsi akių, kažkur matytų…kai buvo dar tamsu, kai buvo dar žiema. Baimės pilnų ir laimės, kad savo pavasarį viena žiemos vakarą sutikau prie parduotuvės. Nepaminsi, nesužinosi…koks svarbus esi…iki begalybės.

Dabar Tu medžiuose, pumpurais sprogstančiuose. Ir ant sparnų mažų lengvų, gelsvų drugelių. Be proto saldus, prinokusių aviečių skonių, ant jos lūpų nudžiuvęs, vis dar kvepi vaikyste.

O aš kažkur toli…gal dar rudenyse ar praeitoj žiemoj, belaukianti penktadienio. Ir tas pavasaris visur, visiems, bet ne pas mane. Sena, nuo meilės…nuo visų pavasarių, kurie po žiemų pas mane nebe atėjo, nuo gelsvų drugelių praskridusiu pro šalį, nuo alyvų kvapo saldaus ir laikino.

Perskrido paukščiai…ar Tu girdėjai….kad šiąnakt vėl sapnavau Tave?

Rodyk draugams