BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žaidžiam meilę?

Sako, artėja liepa. Sako, kad aš jau neabejinga. Niekam.

Vis dar žavi vėjai, tik laikas bėga kur kas greičiau. Sutinkam žmones ir niekada nebebūnam tokie, kokie buvome prieš tai. Daug vardų užrašų knygelėje, daug telefonų numerių, daug prisiminimų. Šiandien man tai nieko nereiškia. Šiandien aš niekam negaliu kelti ragelio.  Kai Tavęs nėra šalia, žiūriu siaubo filmus su geriausia drauge arba geriam šampaną trise pilkam scenice ir lieka tik “saldžių”, parašytas iš pareigos.

Aš poema, vienatvės ir jaunystės, o Tau patinka populiarūs naktiniai klubai, kuriuose man per erdvu.

Iš tiesų, pakankamai laiko praėjo ir Tu dar nesupranti, kaip blėstu Tavo akyse. Kaip blėsti Tu manosiose. Kokie monotoniški mūsų vakarai, o nieko naujo jau viens iš kito ir nenorim. Vis rečiau žavi Tavo žodžiai, vis rečiau paliečia sielą. O aš kalbu vėjus, ir Tau jau nei juokinga, nei graudu.

- Žaidžiat meilę?-  klausia.

O aš, tiesiog, grįžtu namo. Truputį tuščia. Truputį pavargus. Nepažįstamas merkia akį, kviečia kartu išgerti škotiško viskio, o aš tyliai sakau: “kadanors”. Ant suolelių, kur kažkada skyrėm pasimatymus, dabar pasimato kiti. Sustoju parūkyti, o virš manęs užgęsta saulė. Ir, tiesiog, grįžtu namo, viena.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą