BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Už tai, kad moterys išliktų gražios ir stiprios, o vyrai jauni ir švelnūs!

Dabar nėra ko gėdytis, kur slėptis. Tokie nuogi palikom viens prieš kitą. O Tu žinai, kad nemėgstu prieš tave stovėt nuoga. Tad susirenku visą savo drąsa, kuri liko nusėdus kartu su lūpų dažais ant vakarykščių šampano taurių. Aš išeinu, nes ir taip per ilgai užtrukau ten, kur niekas niekada nebuvo mano. Kur nemokėjau prižiūrėt gėlių, skaičiuot biudžetų, sukurt tau namų vien iš savo jaukumo.

Ir vieną pirmadienį, kai visas miestas su visais jausmais užšąlo, aš išėjau, kaip tie stiprūs žmonės filmo pabaigoj, nors nebuvau stipri ir pabaiga gal dar nebuvo. Be minties, kad mane laikysi, pasivysi, paskambinsi. Kad saugosi mano daiktus, ne tik todėl, kad nėra kur jų daugiau padėt ir dalelytę manęs kasryt nešiosies su savim į darbą. Be dramų. Be pykčio.

Ir nei aš, nei tu nenorėjome bloga. Aš dabar trokštu galvoti, kad man tiesiog buvo metas NAMO, ir mes dėl to nekalti. Kad kitur manęs reikėjo labiau nei ten, kur užsibuvau, kad tavęs kažkam reikėjo labiau nei man, ir kad mums tiesiog reikėjo kažko kito. Ir man jau ramiau, ir aš po truputėlį imu jaustis laisva, nuo kvailų baimių, meilių, naivių idėjų, nuo pavydo ir kaltės. Aš tiesiog imu gyventi kitaip, ne iš naujo, nei blogiau nei geriau, tiesiog kitaip.

Iš kažkur atsiradę žmonės sako, kokia aš miela, na o aš mielai šypsausi nutylėdama, kaip kartais nemielai išduodu, palieku, pamirštu. Man sako, lengva tave pamilti, bet tik tiek, ir niekada - mylėti. Kad mano akys tokios ramios ir liūdnos…. O tu pridurtum, kad gyventi nemoku, kad esu didelė ieškotoja naudos, bedarbė. Tebunie. Man šiandien nebe taip jau skauda, ką tu manai. Šiandien aš noriu iš naujo sutikti metus ir pakelti tostus, už ta ikad moterys visada išliktų gražios ir stiprios, o vyrai jauni ir švelnūs.

o Tu juk žinai, kad žinutė kurios lauki neateis. Ji ateis tada, kai laukti jos nustosi.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą