BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Tik apie tai niekada nerašė,

kad patys prasmingiausi rytai prasidėjo tą vakarą, kai užmigai ne ten kur norėjai ir surūkei per daug cigarėčių. Kad šalčiausią žiemą, iš visų, pas mus nesninga ir visi mūsų miesto klubai užsidarė tą vakarą, kai pamėgai šokti. Tu tą žiemą papuošei žvaigždėm ir romantika iš savo didžėjaus akių, o dabar per daug vyno ir per mažai pasivaikščiojimų.

kad per šias Kalėdas turėjai puošti dvi eglutes, o nepuošei nei vienos. Kad kalėdinis pyragas prisvilo, o obuolių - nekvepėjo cinamonu kažkodėl. Ir brangiausias dovanas pirkai tiems, kam brangiausias galbūt nesi.

kad kažkodėl aš negeriu rytais kavos tavo namuose ir visada bijojau parašyti pirma. O dabar Tu tyli, rašau aš. Gailėjau Tavęs, kai gyvenai narvelyje papūgos, o dabar gyvenu ten aš. Ir galbūt, jei vieną vakarą mane išvarytum, aš nebesugebėčiau išeiti. Kad, nei Tu, nei aš  nebuvome merginos ant tilto. Ir visi peiliai nepraskrido pro šalį. Kad meilė dažniau verkia nei juokias ir neturi akių spalvos. Kad pabaigų laimingų nebūna… Tik apie tai niekada dar niekas nerašė.

Ir dar nerašė, kad per Kalėdas tikrai pildosi stebuklai, kad ir tokie, kai Tu sugrįžai, o aš išėjau, bet visgi retkarčiais dar prasilenkiam. Ir kad suradau meilę, nors nebuvau sukurta mylėt. Kad sutikom žmonių daug geresnių už mus, ir gal mes tapom gerseni. Kad kitais metais mes sukursim patį ilgiausią pasižadėjimų sąrašą, o gal paliksim viską kaip yra, bet vis tiek dar būsim kartu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Tik apie tai niekada nerašė,”

  1.   nykea rašo:

    Gražu, prasminga, manau šie matai tau atnėšė labai daug, svarbiausia, kad sugebėtum tai tinkamai panaudot :)

Rašyk komentarą