BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sušalę drugeliai

Mano pasaulis dvilypis. Kasdiena skyla į rytą ir vakarą. Baigiasi ir prasideda jis skirtingose visatos vietose. Vakarais ten verda vynas, ryte žmonės tiesiog išsiskyria. Ir pradėjo lyti lietūs. Visomis prasmėmis. Ir nebežinai ką su tuo lietumi daryti. Ar išsitraukti pilką skėtį ir pasislėpti, ar išbėgti į kiemą ir šokti. Išdrįsti vien tam, kad kadais nedrįsai? Remember that everyone you meet is afraid of something. Loves something. And has lost something.

O šiandien myliu aš vėtrą. Ir siaučia ji vakarais manyje. Suverčia visus jausmus. Verčia prisigerti, per dažnai užsitraukti (atleisk, nes aš visada atsiprašau). Moko mylėti ir nekęsti vienu metu. Ir dar daug visko išmoko, išmoko išeiti, tik ne visada laiku. O atsimeni tuos vakarus, kai lietūs nustojo lyti. Tu susikrovei visus daiktus ir tiesiog išėjai. Tada aš likau, grojo ispaniškos dainos, jis užsukdavo tik kartais ir tik trumpam, kol pokalbis pasibaigs ir cigaretė susmilks. Ir mūsų meilė buvo tik sms žinutės rimtumo.

O visgi gražios rožių puokštės. Gražios tik laikinos. Ir tiesą sakant, man niekada jų nereikėjo. Ir nuolat pametu auskarus, bet tik sidabrinius ir tik dovanotus. Mes sėdim ant sofos ir galiausiai tiesiog man nuobodu.

Kaiti arbatą. Klausi: “Kokia? Skanią ar vakarinę?”. “Skanią” - sakau. Skanią, nes koks dar vakaras, jei tiek dar turim pasipasakot, tiek daug dar parodyt, tiek prisimint. Ir aš jau kita šiandien, nors vis dar mėsgtu žiūrėti filmus su Tavim. Ir esu statiška lygi kaulų smegenų. Uždėsiu vėl tą seną ispanišką dainą ir rašysiu blog’ą paryčiais, kol Tu kažką man svetimo sapnuosi.

Kai kurių žmonių aš niekada nesapnuoju. Ir gal kartais visiškai be reikalo.

Iki aušros šoku ratu. Bučiuojuosi. Rašau dienoraštį su tais, apie kuriuos vėliau čia rašysiu. Ir noriu būti jauna ir laiminga. Tokie maži ir naivūs mano norai.

Būk rytoj mano įkvepimas, mano ruduo. Kad vėl Tavęs pasiilgčiau ir norėčiau sugrįžti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Sušalę drugeliai”

  1.   nykea rašo:

    Tai gal išgerkim vakarinės arbatos, nes su tavimi ir ji skani. Ir nesijaudink, tuoj lietų pakeis sniegas, o vėtras minkštos pukuotos pūgos :)

Rašyk komentarą