BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prašau, neleisk lengvai paleist

Man tikrai jau reikia eiti, bet dar pabūnu, minutė po minutės, valanda po valandos. Atėjo vasara. Constanly tired. Bet bandom įrodyti, kad gyvenam, vienas kitam, nors labiau už viską norim, gyventi, vienas kitu.

Vis dar patinka, kai lija. Gali būti, Tavęs, Lietau, vis dar laukiu. Skaudžiai saldu, kai suprantu, kad pas mane niekada negrįši. Skauda, kad kadais taip skaudėjo. Skauda, kad gatvėse dar ieškau Tavo snobiškos eisenos.

Visi dabar aplinkui išgyvena mano laimę ir, regis, ją liečiu tik per jų delnus. Aš užaugau per vieną žiemą ir nebetikiu, kad siela turi dvi dalis. Papasakok man, o dėl ko šiąnakt Tau taip skauda. Papasakok, kai pasiilgsti ne manęs. Papasakok, kai nusivilsi manimi. Aš galiu būti geriausia Tavo draugė. Baltoj menesienoj rūkyt su Tavim, susiglaudus nugarom prie medžio, galiu bučiuotis su Tavim nors visą naktį, bet Tavo siela būti negaliu ir nenoriu. Aš lauksiu, kai Tu man pasakysi: ” Nustok būti tokia blanki, nes prisimenu Tave ryškesne”.

Grįžtu namo paryčiais, o čia kaskart viskas pasikeite. Dabar čia Tavo namai, o aš svetima. Ir taip dalinamės “mūsų” į tavo ir mano. Pasaulis aplinkui mūm ploja: “seniai jau buvo laikas”, o mes pavargome kovoti ir tapome visi.

Vis dar patinka rytai. Vasaros - labiausiai. Ir man nesvarbu, yra kam sakyti “labas rytas” ar ne. Gerti kavą iš puodelio, kuris senesnis už mane. Rūkyti ant palangės, sudėlioti tris gerus dalykus iš naujo. Šviesti. O kai aš nebebūsiu Tavo saule, tu pasakyk man, aš nusidažysiu plaukus ir išeisiu ja būt kažkam kitam.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Prašau, neleisk lengvai paleist”

  1.   nykea rašo:

    Pabandyk….bet laiku sustok…ir gerumo už dyką nedalink. Neįsimylėk ir nebemylėk šaltų akių….

  2.   begalybe rašo:

    o saulė neturėtų šviesti visiems? ir vis dėlto, judėti viena trajektorija, aplink vieną centrą…

Rašyk komentarą