BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pelėdų veidrodis

Šitiek laiko ir geriausi dalykai žemėje su Tavim  tiesiog užsimiršta. Vis bandai sau apie juos priminti, bet tai taip trumpam. O nuoskaudos - ne. Jos taip dažnai su mintimis apie Tave. Ir taip vieną kartą, mes visai netyčia, sukūrėm filmą apie svajingas moteris, kurias vyrai iškeičia į praktiškas.

Ir nereikia nei pavasarių , nei kaštonų laikinų žiedų. Surandam kvailiausias pasaulyje dingstis pasimatyti. Pasirenkam netinkamiausias vietas ir nueinam ilgiausius kelius, nes vairuoti vis dar neišmokau. Cigaretė dega tik tris minutes - tiek turim laiko viskam suspėti. Ir nesvarbu apie ką kalbėtis, daug svarbiau su kuo.

Aš žinau, kai tu išeisi namo, aš Tau neparašysiu. Ir nepasakysiu, kad laikas su Tavimi prasmingesnis. Nepadėkosiu už tas tris minutes, kurių niekada Tau nebesugražinsiu. Už tą nueitą kelią, ir už tai, kad tą naktį nenorėjai išeiti. Bet aš dėkinga. Ir niekada neatsiprašysiu, kad Tave nuolat lygindavau su kažkuo ir kad buvau su Tavim, tokia, kokios tas kažkas tikėjosi. Kad nebuočiuosiu Tavęs blaiva niekada ir “myliu” nesakysiu. Bet aš atsiprašau.

Ir atėjo vasario laikas, apsipuošęs nuoširdžiausiais tostais, bet toks materialistas, nesutelpantis mūsų mažose piniginėse. Ir aš nesutelpu visame šitame. Iškrentu iš žaidimo net nepradėjus žaisti, nes laiku jo taip ir neišmokau. Tad noris bėgti, ne todėl, kad aš viena iš jūsų. O visgi laiko. Laiko meilė, ar bent žinojimas kad kažkada mylėjai. Laiko namai, įrantys nuo laiko. Laiko praeitis - mano didžiausia yda.

Ir aš lieku. Dar vieną vasarį. Dar vienus metus. Dar vieną gyvenimą. Suspaustas lūpas dažau tekilos stiklinėje ir šypteliu kreivai, neatverdama dantų, bet visada maloniai, pasiūlau dar gabalėlį torto. Ir nesijaučiu čia nei reikalinga, nei įvertinta, nei mylima. Bet kur labiau tokia būčiau? Bandau savęs klaust Ir lieku. Kai paklausi ar man linksma, aš mielai nusišypsau ir atsakau tyliai - tiesiog čia būti aš nemoku. Bet lieku dėl Tavęs.

.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Pelėdų veidrodis”

  1.   dilaila rašo:

    Koks milžiniškas skirtumas - būti drauge nes kartu yra gera ir būti drauge nes atskirai blogai.
    PElėdų :)

  2.   Metaliukas rašo:

    Rašymo stilius tikrai labai įdomus. Kaip tu moki paprastus dalykus įvilkti į gražių dalykų rūbą. Ir net nežinau tada jie pradeda atrodyti tikrai prasmingi. Manau turi rašytojos gyslelę.

Rašyk komentarą