BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

O kas toliau už mus?

Turbūt NEBEmeilė, jei, kas vakarą grįžus namo, klausi  savęs “ar dar meilė?”. Keliuos trečią ryto, kad, prieš išeinant į darbą, suspėčiau pažiūrėti meksikiečių melodramą. Garsiai isijungiu Enrique Iglesia ir nebesaugau niekeno miego.

Išeinu parūkyti, o visi žiebtuvėliai mano balkone užšalę, nors dar tik tai Spalis. Užsidedu storiausią savo striukę, o žmonės juokiasi, kad aš kaip vasarą. Ir krenta pirmosios snaigės, tik labai abejoju, kad kam nors jos dar rūpi. Turbūt NEBEmeilė, nes neplautų indų krūva kriauklėje stringa gerklėje labiau nei “tavęs pasiilgau”. Pasidažau lūpas raudonai ir keliaju į kažkur. Palieku Tavo rūbus mėtytis, taip kaip atradau.

Gal nemoku kurti namų ir sušildyti sielos. Stringa gerklėje tas žodis, kaip užnuodyto obuolio kąsnis. O Tu juk sakei, kad ne namams kūrti buvau sukurta. Iš ryto per daug skubu ir palieku neklotą lovą, vakare skubu per mažai ir nepaklota lova vis vien  pasilieka.

O prie mūsų vakarienės stalo sėdi du tylūs puodukai. Nesikalba jie ir, žinom abu, nesikalbės. Man jau praėjo tos baimės, kad negrįžti namo per ilgai, kad nežinau, kur esi, ir ar šiąnakt sugrįši. Dabar bjau, kad laikas neina taip ilgai, kaip kad tu namo eidavai, jis eina greitai. Daug ką pasiima nepaprašęs ir nebegrąžina. Jis eina, o aš vis ant Tavo dulkėtos palangės laukiu, apsikrovus popierinėm nosinaitėm ir tabletėm nuo gripo, visa pikta, kaip tas mūsų kaktusas , kurio taip niekada ir nepalaisčiau.

Kažkas išgaravo  taip pat netikėtai, kaip atsirado, palikę gylius įdrėskimus, bet ačiū Dievui, ne randus. Kažkas kūrią gyvybę, net neįtardami, kaip kažkas jiems pavydi.  Kažkas paskambina vis rečiau, kažkas vis rečiau atsiliepia. Kažkas sako “pasiilgau”, nors jiems tai visai nebūdinga, kažko tai visai nepaliečia. Aš kaupiu Maximos maišelius spintoje su idėja kadanors išeiti. Tu atrandi gyvenimo prasmę įmestam tritaškyje ir draugų būry, apilnk aplaistytą stalą. Baigiam išgyventi ir šį rudenį, tiesa? Klausi kitų vis “o kas toliau?”, tačiau savęs to paklausti vis dar nedrįsti.

Patiko (2)

Rodyk draugams

1 komentaras | “O kas toliau už mus?”

  1.   Metaliukas rašo:

    Turi talentą rašyti ir savitą stilių, kuris yra labai emocionalus, tiesiog spinduliuoji jausmais. Rašyk.

Rašyk komentarą