BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mano kraujagyslėm teka žvaigždės, o tu nubundi nubučiuotomis lūpomis.

Kvepi  man pavasariu, kvepi juokingai,

O aš kuriu pasakas ir pabaigas, ne visada laimingas.

Kai susitinkam ir užsikalbam atsiduriam kitoj dimensijoj. Ir eidamos į mažo miesto didžiausią klubą sugebam kažkaip pasiklysti. Šokdina mus du ukrainiečiais, nors vienintelės visam klube nė žodžio rūsiškai nesuprantam. Gestikuliuojam rankom, šypsomės ir žiūri visi aplinkui. Karpydama liepas, visa suplukus, su sekatorium rankoje, sutinku savo naują simpatija, jis pažada kada nors supjauti tas malkas. Su kaimynu rūkom ant laiptų ir klausau gandų apie Tave. Linkčioju galvą ir sakau “oho… bet mūsų gatvė tikrai graži, ar ne?”. Po saule šnekučiuojamės su lietum, pažadėjau jam likti kartu kol iš depresuotos rudeninės dulksnos jis vėl virs tuo gaivališku pavasariniu lietum, kurį kažkada įsimylėjau. Bet tik tiek. Tad moko žaist krepšinį, lydi iki stotelės ir prašo parašyt, kai grįšiu, na o aš vėl pamiršau.

-”Tave lengva įsimylėti, bet sunku mylėt”- su priekaištu pažiūri jis. -”Mano laime juodaake dėl ko dabar tu plėšais?”. - Ir regis, neliko dėl ko.

Šiek tiek liūdna, kai pagaunu save vis rečiau apie tave pagalvojant. Kaip iš viso to mūsų jovalo pasidarė tik idiliškas prisiminimas. Kūriam naujas pradžias ir ieškom naujų kelių, kiekvienas skirtingai pasirenkam, kaip ir nuo ko. Svetimi man dabar visi Tavo principai, mano priekaištai ir mūsų planai. Ir galų galę nusišypsau išvydus tave einantį gatve, kaip meksikiečių serialo pabaigoj išvydus tą juodą “Fin” kamputyje, nes dabar iš tiesų yra gerai.

Na, o Tu iš naujo žaidi namus ant mūsų pelenų. Auč… Ir naujai juodplaukei saulei pasakoji, ką aš jau seniai girdėjau. Dar girdėjau, kad esate labai panašūs ir kažkodėl kažkas man pasakė, kad  tinkate labai, na o mes visada atrodėm, kaip nevienodų batų pora. Galbūt šį pavasarį pražydėję kaštonai Tau atneš tikrąją meilę ir ši partija pasiseks kur kas geriau. Na, o visi aplinkui mane poruoja su įvairiausiais vyrais. Pusę iš jų aš visai nepažįstu, na o iš tikrųjų dabar noriu būti laisva ir kas penktadienį eiti į pasimatymą su vis kitu mėlynakiu princu, klausyti vis kitų istorijų, pažinti daug įdomių sielų kol galiausią pačią įdomiausią įsimylėsiu, kai mažiausiai to tikėsiuos. Bet ne visada viskas išeina kaip tu nori. Sorry.

Patiko (4)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą