BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietus ir skafandras

Kur tu šiąnakt bastais mano vieniša siela? Ko tu ten ieškai? Dar vieno nuotykio, kurio skonį, atrodo abu senokai pamiršom, ar gyvenimo prasmės? Ir kodėl manęs nepasiimi kartu, o vis palieki viena namuose, kurie be Tavęs ne namai. O šiąnakt aš visa tokia prasikaltus, kad nežinau ar tau paskambinti ir atsiprašyti, ar prisigėrus parašyti dar vieną blog’ą.

Pasakoji, kad netiki į meilę, bet grįžus iš darbo visada gera kažką rasti namuose, o aš tebandau sukurti sielų draugystę iš pustuščio butelio degtinės. Pasakoji, kad užtenka nuoširdumo ir paprastumo, na o aš iš paskutiniųjų stengiuosi pilve prikelti bent vieną neužšalusį drugelį. Girtas kalbiesi su mano mama apie savo melage. Išvažiuoji vienas taksi, manęs nepalauki.

Prisigėrus dėstau savo filosofiją. Ir šiąnakt pažadėjau kartu nueiti miegoti. Bet žinau nenueisiu, nes ne už visus dar išgėriau. Ne su visais parūkiau. Ne su visais atsisveikinau. Ir galų gale man dar nesimiega. Bet iš ryto aš juk vėl tau būsiu pati gražiausia mergina pasaulyje, tiesa? Žaidžiame lietaus ir skafandro žaidimą. Ieškome dykumos, net nežinodami ar ji egzistuoja. Bijom ir esam alergiški vienas kitam, bet liekam kartu ir ieškom toliau… O ko? Staiga ir patys nebežinom, bet aš amžinai būsiu tavo uostas, jei tik ir šįvakar blaivas grįši namo ir vakare atsigulus pasakysi, kad tik aš tobulesnė už coca colą.

.

Išgėrusios dėstom savo filosofiją. Sakau, ar Tau gyvenimas nesunkus, kad skaičiuoji visus karus. Bet pačios taip gyvent neišmokom. Tarp nubalintų plaukų įsivėlęs vėjas šiąnakt kvėpuoja mums į veidus. Aš ant sofos, kur seniai nesimylėjau, žiūriu mūsų peržiūrėtus serialus ir pasiilgstu mūsų, mūsų pasaulių, pradėtų ant naujo žurnalo puslapio. Tik dabar sukūrė knygas, kurias mes parašėm prieš dešimt metų.

O mūsų senutėliam kambary numiršta praeitis. Ir visi tie draugai, iš praeities, savo gyvenimus nugyveno ne kaži ką įspūdingiau nei mes. Ir skiriasi jie ne mažiau skaudžiai nei mes. Ir verkia jie taip pat, kaip mes, ir kartais juokiasi. Ar tiesa, kad visi jų pirmi kartai buvo su mumis? Ir  kartais, tik kartais jie, kaip mes, dar būna kartu. Tik jie jau mūsų nebeturi, o mes viena kitą turėsim juk amžinai.

Patiko (4)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą