BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Karštos naktys

Sėdim vakare ąžuolinėj pavėsinėj. Ir kalbam apie naują padavėjo šukuoseną ir  dainas, kurios pažadina rytais. Kad pažinom vienas kitą tik šią žiemą, o vasros rytų be vienas kito nebenorim. Norėčiau dar degtinės ir apsimesti, kad su tavim pirma kartą jūra pamačiau ir dėl tavęs liepos naktimis miegoti negalėjau. Užduodi sunkius klausimus, o aš tik prikandu lūpą ir nuleidžiu galvą. Gal Tu kažkur jau ir girdėjai, ar kažkas pasakė Tau, kad esu įsimylėjus. Pasilenki pridegti  cigaretės, o peleninė jau pilna. Ir stringa gylūs dainų žodžiai tarp tavo girtų lūpų.

Karšta naktis šoka basomis ant vėsių grindų. Ir aš bučiuoju jai kaktą atsiveikindama. Ir aš išeinu nesulaukus. Nusipirksim alyvines basutes su kaspinėliais ir šoksim kartu ant vėsių grindų. Susirasim princus, žaliomis akimis, kokio Tu norėjai, ir išeisim kartu nesulaukusios.

Užsimerkus visada matau, kaip supinam viena kitai kasas ir išbėgam nepasidažiusios. Pasidalinam ydom ir pasisavinam viena kitos klaidas. Tyliai viską išverkiam ir tyliai atleidžiam.   Išdalinam vasaras karštoms naktims ir rytams jo balkone. Šampano taurėms prekybos centro pagriovy. Kelionėms su nepažįstamu į nežinomtbę ir liekam tuščios su rudeniu rankoje. Ir liekam dviese, nuo pat pradžių iki galo.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Karštos naktys”

  1.   dilaila rašo:

    “Rytai prisotinti gyvybės pavargę guli išsidraikę,
    O mintyse tik vakarai ir naktys nuo kaitros paklaikę…” (c)
    :)

  2.   zongliere rašo:

    pabučiuok ją.

Rašyk komentarą