BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Gulėti ant mėnulio briaunos

Jo tamsūs plaukai, o Ji turėjo rudas akis, kurias labai mylėjau. - Gimstame tamsūs, gal. kad mirtumėm šviesuS?… - juokiasi ir pabučiuoja mano baltus plaukus, o aš linkteliu, nes galbūt dabar yra gerai. Iš tirųjų gerai.

Bet Tu turėtum žinoti, kad jaučiu labai gyliai ir dažniasiai man tada skauda. Kad visi tie jausmai nusėda ant kraujagyslių sienų ir niekada nesustoja jausti. Jie vis dar jaučia.

Kad patinka drugeliai, tik todėl, kad kadais jie išskrido.

Kad esu maža, o mano akys juodos ir oda plona. Nosis netaisiklingos formos, o plaukai garbanoti.

Kad rūkydama balkone niekada nežiūriu į Tavo akis ir noriu bėgt nuo Tavęs vien todėl, kad buvai man geras.

Atsibundu Tavo glėbyje, o tu sakai - tokia rami. O man per karšta ir grįžta noras išeiti. Bet užsimerkiu ir lieku, o Tu negali prie manęs užmigti.

Esu maža melagėlė prie apvalaus stalo didelių žmonių. Ir jei atvirai aš nepažįstu jų, nors jau ne vieną vasarą mes kartu laistėm. Ir kartais juokiuosi čia, garsiai, ne melodingai, kartais lepteliu nesąmonę, kuri manau Tave pralinksmins. O Tu dėbteli, šaltai, sudrausmini. Paklausiu jo, ar jam buvo kada už mane  gėda. Nusyšypso - man linksma su Tavim.

Ir pakeičia Tavy  kažką, visam. Neesu tikra ar noriu, kad grįžtu su manim kartu ir papasakotų savo dieną. Papasakotų apie vaikiną darbe, kuris užkalbino ar kaip užmirašo įsidėti pietus. Ar papasakotų apie linksmą sapną, kurio pabaigą pamiršo pabusdamas. Papasakotų, kokie mes pamišę ir juoktusi kartu su manim iš to. Nebesu tikra, ar noriu, kad tai būtų tas pats žmogus, kurio norėjau.

Ir net jei grįš namo vėlai, o aš jau miegosiu, nepyksiu, jei mane pažadins, nes man bus svarbiau išgirsti, nors ką, apie tai, ką jis šiandien mąstė. Nes man patinka, kaip jis žiūri į bėgantį laiką. Nes kai jis būna šalia, į laiką galiu žiūrėti Jo akimis.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą