BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugsėjis, 2016

Che vuole questa musica stasera

2016-09-05

Jaunystė mums tiko. Ir tikom vienas kitam, kadaise taip atrodė… Bandau gyventi.

Kaip primta šitoj visuomenėj. Kaip mokyklos laikais mums papasakoja sena mokytoja, kad gyvensim. Kaip matydavom per žinias. Kaip sakiau, kad niekada negyvensiu. Bandau išlaikyt Tave šalia, ir priminti, dėl ko kadais mane įsimylėjai. Bet nesukursiu melės vien iš prisiminimų. Ir tu jau manęs nebeįsimylėsi i6 naujo. Nebeįsimylėsiu ir aš Tavęs.  O kadais man tai taip patiko.

Bandau svajoti ir būti tavo rožinėm svajonėm, bet nemėgsti Tu svajonių. Tau reikia tikrumo, kad galėtum pačiupinėti, suskaičiuoti ir išleisti…. Ir griovei mano vasaros planus vieną po kito. Ir nei vienos vyno taurės kartu su manim nešgėrei. Po to jas visas išgėrei vienas Ir nustojai skaityti mano laiškus. Ir nustojai man rašyti. Visą vasarą savo kambaryje skaičiavai pinigus ir pedantiškai dėliojai juos kruvelėm kol atėjo ruoduo.

Atleisk man mielasai, jei tau aš kiek per brangi, jei nemėgstu skaičiuoti pinigų ir dėlioti vakarais juos į kruveles. Jei penktadenio vakarais nostalgiškai pasiilgstu aklų pasimatymų. Ir kai baries ant manęs aš užsimerkiu ir mintimis bėgu pas savo lietų. Atleisk jei ne to iš manęs tikėjais, nes ir aš tikėjausi kažko kito.

Atėjus vakarui bandau įsirangyt Tavo pašonėj. Bandau įrodyti Tau, kokia maža esu, bet vietos nerandu sau nei prie tavęs, nei namuose tavo. Ir netiki tu manim, ir vienas kitu nustojom tikėt. Ieškau vietos kur bučiau suprasta ir visoj žemėj rodos nėra tokios. Aš nustojau mylėt ir įsimylėt gyvenimą. Kurti savo namus kiekvienoje vietoje į kurią užsukdavau. Ieškoti įkvėpimo kiekvienam sutiktam praeivy. Gerti kavą su pieną. Žiūrėti siaubo filmus penktadieniais ir gerti degtinę geležinkelio stoty. O svarbiausia nuustojau svajoti. O ko Tu mielasis atsisakei dėl manęs, kai vieną vakarą pasiūlei pasilikti?

Anksti jau temsta, tad eik į lovą. Rytoj į darbą. Rytoj ir vėl galėsi skaičiuoti pinigus savo kambary, o aš ieškoti drugelių pievose, kur drugelių seniai nėra. Savaigalį gal susitiksim. O jei ir ne, juk nieko blogo neatsitiks, kaip man pats kadais sakei.

Rodyk draugams