BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2013

Pavasaris, kurį mes prisiminsim

2013-03-24

Toks šitas pavasaris, plaunantis gruntą kelių, kurių nekenčiu. Bėgiojantis po langą, aušrų  išdažytą, žiovaujantis rytais, kaip diena šviesiais. Tokį Tu jį prisiminsi jau kitą žiemą, kuri pas Tave po trisdešimt šešių savaičių, šerkšnota žole ateis. Prisiminsi kvapą dienų, ir blaivių ir linksmų. Prisiminsi žodžius žmonių, brangių ir svetimų ir veidus jų, gerus, susikrimtusius, savo paslaptis užslėpusius po miela šypsena, klausiančius “ar Tu dar būsi kada man reikalingas?”.

Ir vėjai išpus iš galvos visas liūdnas mintis, kai poetai  medžių lapus rausvai išdažys…Bet dabar dar pavasaris, kurį tu po dviejų šimtų penkiasdešimt dviejų dienų prisiminsi. Ir galbūt Tu prisiminsi, kaip aš nemėgau tų kelių, ir kaip visų visų akmenukų bijojau. Galbūt Tu prisiminsi skonį arbatos, kurią Tau viriau, be cukraus, o gal vyno, kurį dalinomės iš vienos stiklinės jau labai seniai, dar tą pavasarį, kurį Tu prisiminsi.

Rodyk draugams

Pasibaigus žaidimui, mes padėkosim viens kitam ir nueisim svetimi.

2013-03-18

Tu nepastebėjai kada paskutinis smėlis iš mūsų laikrodžio nusėdo dugnan…vieną pavasarį, vieną šeštadienį.

Tai buvo šaltas pavasaris…

Ir Tavo sieloje, vaikiškoje ir naivioj, mačiau tik sienas. Man nepavyko jų prakalbint, apkabint ar sušildyt. Griūvančias, senų plytų sienas. O jos net neverkė, bet man regis, jos jautė…

Citrinų skonio mano lūpas. Kurios kalbėjo sausą tiesą, surimuotą, sustiguotą, tobulą, bet bejausmę tiesą…Ir akis, kurios šitiek dienų visus Tavo trūkumus rinko.

Ir šią sekundę, tiek daug nepasakyta, tiek neišgirsta, neišgyventa, nepajausta, tiek daug ir taip menkai suklysta, pasitaisyta ir prarasta, tik šią sekunde…Po minutės vėl viskas gerai. Tu tas pats žmogus, tik nebe mano. Tylintis, bet jaučiantis, rėkiantis ir tuščias, žmogus priklausantis niekam. Ir aš ta pati, prarandanti ir atgaunanti, pasiilgsianti ir užmiršianti, vieną praeivį, kuris visada ateidavo su muzika, praeivį, kurio visada trukdavo

  • Ar žinai, mažyti, jau senokai aš suaugau ir ką reiškia meilė pamirašau
  • Rodyk draugams