BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugsėjis, 2012

Liūdesys apie žemuoges

2012-09-08

Sveikas, liūdesy, kur gi paslėpei mano žemuogių skonio meilę? Ar nekalti rudens žaidimai ją apibėrė perdrėkusių lapų krūva?Ar ji išėjo, kai miegalė saulė eilinį kartą pramiegojo dar vieną mūsų rytą?

Ji gimusi laisva- atsako liūdesys- nepabūgusi rudens drėgnų delnų, nepasiklydusi tamsiam nakties sapne. Tokia kokia buvo prieš metus. Tavo žemuoginė meilė šį rudenį, vidury nakties, pakvies į nutrūktgalvišką pasimatymą, tik gal jau ne Tave. Užmigdys degančiuose lapuose, tik gal ne Tavo akis. Ir išlaužys grotas kalėjimų, kurie varžo rankas.

O aš rytais išvirsiu karčios kavos nemylimoms lūpoms, šaltai pabučiuosiu į kaktą ir išeisiu anksti, su savo išprotėjusiu Dievu, į naują rudeninę dieną… Mes galbūt surasim naujas vietas, kurios taps brangiom. Pamatysim žvilgsnius, kurių neužmiršim iki kito rudens. Pamilsim rutiną ir nekęsim savaitgalių. Užtruksim darbe, kad nereiktų grįžti į pustuščius namus. Bet einant namo kaskart dar pajusim švelniai saldų žemuogių skonį kažkur gyliai gomury.

Ir  šaltais vakarais man išvirs žemuogių arbatos nemylimos rankos.

Aš būsiu gan banali, kai mane draskys svetimos rankos. Ir nors būčiau mažiau nuoširdi, ar pasidalinčiau daugiau, mane  vis vien mylės svetima širdis.

Rodyk draugams