BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Rugpjūtis, 2012

…Ir aš nieko nedarysiu, tik penkias savaites auginsiu plaukus, dėl Tavęs

2012-08-24

…ir kiekvieną dieną, iš trisdešimt penkių, apie Tave galvosiu.

Kiekvieną rytą, kai saulė patekės vėliau nei vakar. Kiekvieną valandą, kai sunkiais lašais, per mūsų langą, vasara varvės į nebūtį. Ir kai laukinės aguonos nužydėdamos dainuos, kaip pasiilgo vasaros ir kokie pikti rudenį laukai. Kai mūsų kambariai prisigers rodyklių dūžių, tokių greitų, lyg bėgtų jos pas mylimą. Tu būsi tas, dėl kurio aš bėgsiu per rudenius, į žiemas, į piktus laukus. Tu vis dar būsi man vasara, kai medžiai nebepamins lapų kvapo, o pakelės užmigs ledo glėbiuose. Tas pas kurį aš eisiu, eisiu per vaikystę, per jaunystę, eisiu į senatvę. Tu būsi toks, koks buvai. Lauksi su vaiko šypsena veide. Ir mes vėl būsime maži.

Ir kiekvieną sekundę, kuri supsis šilkinėse voratinklio gijose. Akimirką, kuri praleido šansą, tapti nuostabiausia mano gyvenime. Kai viskas tirps. Tuštės braškių laukai ir raudonuos bruknynai. Cigarečių dūmai belsis vėl į balkonų duris ir į pasiklydusią sielą, aš vis dar lauksiu. Lauksiu savo devynių minučių laimės, kurioms penkias savaites plaukus auginau.

Ir Tu, apgirtęs nuo karšto pienių vyno, glostai mano ilgus plaukus. Sakai, jie kvepia liepom, kurių kvapą mes abu pamiršę. Tu sakai girdi, kaip juose smuikuoja žiogas. Visai kaip tomis naktimis, kai nebuvom drauge. Kai šalia savęs girdėjom svetimus balsus. Kai į savo dienas žvelgėm lyg į nematytą kiną. Ir išsekinę savo vakarus, miegot nuėjom ne kartu. Kai dar buvom silpni po viena. O, meile, aš maniau, jau nesugrįši. Aš Tavęs lyg vasaros laukiau penkias savaites ir penkis metus.

Ir viskas ką sakai, jau tampa istorija. Tačiau kalbėk…

Rodyk draugams