BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2012

…ir vėsta arbata nuo Tavo žodžių.

2012-07-25

…lyja ant palangių drugeliais. Žadėjai neišskristi…su vėjais rudeniniais, kurie niekada nebe sugrįš. Žadėjai laukti ant senų supynių, su likimu mane sūpuoti. Maniau, žadėjai meilę man prisipažinti, mylimasis?  Merginos, sidabrinėmis akimis, neįmanoma pamiršti, kartą pasakei kino žvaigždės balsu…

Ir aš ten buvau. Dėl vienos galimybės iš šimto Tave sutikti. Kaip išprotėjusi šokau viena. Maniau, pajusiu tavo rankas. Ir dar ilgai ilgai kalbėjau apie laimę, kol išaušę svetimi rytai žadino nepažįstamo kaimo kelius, kol liepžiedžių arbatą po obelimi gėrė trys linksmos mergaitės panašios į vaikystę. Kol Tu su vėjais aplankei pasaulį, buvusį ir būsimą…kalbėjau apie laimę, maniau klausais….

…ir skamba žadintuvas, rėkdamas, kad seniai kažkur vėluoju. Kalendorius nuo mieguistos sienos mojuoja raudonais šauktukais- šiandien dar viena ypatinga diena! Vėsta arbata ant stalo… Vėjas mano kambario langus sūpuoja ir šaltu Tavo balsu kužda: parodyk man, kaip skaudėjo, kai aš neatėjau…ir vėsta arbata nuo Tavo žodžių.

Aš sustoju. Apsisuku. Už nugaros - Vasara, kvepianti laisve ir vėju.

Rodyk draugams

Nematyti…Tavęs?

2012-07-19

Nematyti…Tavęs? Palaima ar kančia?

O Tau? Kaip Tau? …apskritai, ar dar pameni mane? Nesiliaujančią lyti jau trečią vasaros savaitę? Nesiliaujančią laukti… Užkeikusią visų miestų pilnatis? Vakarais, katėmis po langu, miuziklą verkiančią? Pačia neryškiausia gėle, pražydusią Tavo spalvotoje pievoje? Nepastebėtą? Pamirštą? Vystančią? Paskendusią, nes trečią savaitę lyja. Lyja pilkais, stambiais, liūdnais lašais. Lyja iš mano akių, kuriose, lyg šiol įstrigęs, nueini nerūpestingas aptrupėjusią gatve, delne suspaudęs delną…Jos. Pro apleistą namą. Nevarstomus vartus. Pro langus, į kuriuos nebelsi. Į laimę. Keliu, kurio nepažįstu. Ir pats, iš mylimo į pažinotą virtęs. Iš ašarom aplaistytą į nusispjuatą. Iš savo svetimu pasaulu tapęs, kurį sugriaut norėčiau…Paskandint, nes trečią savaitę lyju. Lyju skausmu, Tavo kvepalais persismelkusiu. Lyju skausmu, Tavo krauju dvelkenčiu.

Lyju akla. Tavęs nematanti…nejaučianti.

Rodyk draugams