BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Birželis, 2012

…vis dar ta pati Tavo mergaitė…? Atleisk, bet aš ne tokia.

2012-06-30

Aš vis dar ta pati Tavo mergaitė. Man vis dar šalta. Tu man vis dar įdomus, bet Tave pamačius, dar ir šiandien nežinau ką pasakyti…O Tau jau nebereikia mano žodžių.

Atleisk, kad nepravirkau negavus Tavo žinutės. Atleisk, kad neišaukštinau Tavęs lygi dangaus, o po to nesutrypiau su žemėmis. Atleisk, kad viena naktį nepamečiau Tavęs iš idėjos. . Bet aš ne tokia…

Ir dabar skauda. Kartais stipriau, kartais ne taip… Ir tikiu, kad lygi šiol nenori, jog aš kentėčiau. Bet leisk, kartais man to reikia. Reikia, kai pilnatis tampa nepakeliamai ryški. Kai praeina metai ir viskas pasikeičia. Reikia, kai su Tavo laime akis į akį susidūrus, negaliu užmigt trečią parą. Ir suprantu, kad Tu manęs nepažįsti.

Kai praeina metai ir viskas pasikeičia…Bet tik ne Tau. Tu nieko nepraradai, nes esu tikra būtum prisiminęs, kad praradai mane. Būtum išgirdęs, kad mano lūpose tyla. Būtum pajutęs, iki ir po manęs.

Kai praėjo metai ir viskas pasikeitė, papasakok man šiek tiek apie save, nenustok kalbėjęs, paieškok žodžių, kurie pasiektų mano širdį. Juk aš vis dar ta pati Tavo mergaitė. Man vis dar šalta…

Ir atleisk…kad nepamiršau, nesugebėjau išsaugoti šiek tiek orumo, kad be Tavęs niekur toliau nenuėjau. Kad įstrigau. Atleisk, kad nesuvaidinau stiprios. Kad negaliu nustoti klausiusi, ką Tu sakai.  Atleisk, bet aš ne tokia.

(Nemeluosiu, man svarbu ką žmonės apie mane kalba. Man svarbu ką apie mane manai Tu. Kokią mintį slepia kiekvienas Tavo žvilgsnis. Aš manau, kad išmokau mylėti.)

Rodyk draugams