BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Vasaris, 2012

Apie Tavo vardą, nepažįstamasis

2012-02-14

Nuo Tavo vardo bloga. Koks svetimas, šaltas, bet lyg skausmo pažįstamas ištirpsta burnoje, lyg sniegas, sukeldamas geliantį skausmą. Ir Tavo minčių, banalesnių už pirmokų flirtą ir už sielą gilesnių. Nepažįstu Tavęs. Tu nepažįsti manęs.

Ar tari mano vardą, kai vidury žiemos pro duris prasiveržia liepos vėjai? Ar pameni, kai pirmą kart mane pabučiavai? Ar dar sumaišytum mano lūpas su kitos? Ar pamatęs akis prisimintum mano vardą? Ar būtum laimingas?

O dabar žvelgiu į Tave. Ir prieš mane juodas lapas. Be paslaptingos šypsenos. Be verkiančių akių. Regis, tiek apie Tave žinojau, o dabar Tu tyli. Ir savo gyvenimą supaprastinai iki minimumo. O aš likau tokia, kokia buvau…gal tik truputį mažiau laiminga. Ir truputį rečiau Tavo vardą tarianti. Iš Tavo horizonto išnykusi, bet visada kažkur šalia…anapus sapnų.

Norėčiau girdėt, kad pasiilgai mano balso, mūsų ryto, kurį Dievas tik vieną, bet tobulai tobulą, antro ir nereikėjo. Išėjai neatsisveikinęs.

Norėčiau žinot, kad liūdna į mano blėstantį šešėlį žvelgti. Juokiesi.

Kai gyvenu savo rutiną tobulą, Tu ieškai dar vienos avantiūros  ir saldžiai žudai save vyno taurėje. Kai pavasario prisigėrusi, girtom lūpom šaukiu Tavo vardą, Tu pažiūri abejingai - dabar gyveni Tu.

Ir aš negirdžiu.

Ir aš nežinau….

Rodyk draugams