BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Liepa, 2011

Išeinu…

2011-07-26

Aš nebūsiu Tavo rytas. Tu atsikėlei per vėlai. Ir Tavo dainos. Tu nepažįsti tylos.

Išeisiu…tyliai. Paliksiu Tau tik trečdalį prisiminimų. Tau daugiau jų nereikės. Ir abu kartu pradėsime naują gyvenimą, tik atskirai. Be rytų ir vakarų. Ir  dešimtą vakaro aš užmigsiu nesulaukus Tavo žinutės. O Tu apkurtęs nuo triukšmo nebe išgirsi manosios. Ir taip dar vienas rytas. Dar vienas vakaras. Ir šimtas dienų. Iš drebančių pirštų iškritus cigaretė - paskutinė. Paskutinis saldaus brendžio gurkšnis. Ir taip nesulauktas bučinys - paskutinis. Visas laikas, juodas ir kartu šviesesnis už brėkštantį dangų, nuvarvės nuo manęs jau po šimto dienų…nebus brangus man Tavo vardas. Nebus brangūs Tavo namai.

Išeinu…tyliai. Viską atiduodu rytojui. Savo jausmus ir pavargusią meilę. Net Tave, suskaldytą skausmo. Prisiekiu, rytoj aš vėl mylėsiu kito plaukus ir akis… Vėl tikėsiu absurdiškais pažadais. Gersiu arbatą virtuvėj viena ir dėkosiu savo angelams už dar vieną dieną…dar vieną dieną be Tavęs.

Išėjau…ir tyla. Mano kambarys, lietus, mano šypsenos ir žinutės telefone nuo nepažįstamo vardo, kuris kažkada, pamenu, buvo brangus.

Rodyk draugams