BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: Kovas, 2011

(ne)mano meilei

2011-03-02

Tu nesi mano meilė.

( kas Tu toks? Ką Tu dėl manęs padarei? )

Tavo karmą dar prieš mėnesį aš mačiau kitame. Tavo švelnumo man nereikia, aš seniai suagau.  Tu buvai tik keista žiemos naktis, o šįryt jau pavasaris. Man neskauda, kad išėjai. Neskauda, kad nebe sugrįši. Tai viso labo tik naivus ilgesys. Jis, sako, praeina.

Naujas rytas išaušo pas mane. Ir daugiau nebesnigs. Daugiau nebe ateis naktis.  Daugiau nebe užmigsiu. Neleisiu Tau daugiau manęs apkloti ir net prisiliesti. Tu - man nuodingas. Ir dabar Tu toli. Viskas taip, kaip ir turėjo būti. Viskas yra gerai. Regis… aš laiminga, o ar laimingas Tu?

Ne!… Man reikia Tavęs. Aš pavargau net kvėpuot, kai nejaučiu Tavęs. Pavargau dainuot ir šypsotis. Ir visų tų pavasarių, visų rytų… Be Tavęs? Jie man nereikalingi. Ir amžinai įstrigčiau toje naktyje. Kiekvienoje snaigėje, kuri tyliai nusileido ant Tavo degančio skruosto. Na, sugrįžk! Arba leisk grįžti man…

Neleisk man pamiršti Tavo akių, Tavo visų šypsenų. Neleisk pamiršti kokią laimingą tą naktį mane padarei. Neleisk, Mielasis, man tapti beširdę. Aš noriu šį pavasarį dar pamilti. Aš noriu dar mylėti Tave. Aš neprašau būti Tau vienintelę. Aš išlauksiu… Aš lauksiu Tavęs, jei Tu paprašysi. Nepriekaištausiu, nelauksiu įvertinimų, tinkamai pyksiu, niekada neužkrausiu savo skausmų ir išreikšiu savo meilę. Jei leisi Tu… jei norėsi… jei sugrįši.

Naujas rytas išaušo pas mane. Ir daugiau nebesnigs. Dagiau nebe ateis naktis. Daugiau nebe užmigsiu. Nes Tu neateisi manęs apkloti, neprisiliesi. Žinai, Tu - man nuodingas, bet toks reikalingas. Dabar Tu toli. Taip neturėtų būti. Aš to neturėčiau leisti. Taip nėra gerai. Man baisiai skauda, o ar Tu laimingas?

Rodyk draugams