BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Arba Tu atėjai ir pasibaigė ji

Palauk. Pasakyk man, nors taip ir netapom geriausiais draugais, pasakyk man, kieno Kalėdos būsi šiemet? Kam šiemet, mielasis, būsi dižiausiu stebuklu. Pačia brangiausia dovana?

Kai kuriuos griliandos pasensta, sudūla, įplyšta, bet nekieda nesuplyšta ir viska iškenčia kartu, nors atskirai gal būtų geriau, bet tai juk nebūsim mes ar ne?

Ir aš tavo žodžiuose, mintyse, tavo rankose tapau bedarbe, bename elgeta prie tavo namų durų, bet tai juk ne aš ar ne?

Sustokim. Palaukim kol atrasim savo išsigelbėjimus, tokius skirtingus kaip ir mes. Kai vėl įkvėpsim ir nenustosim kvepuot. Kai nustosim ieškoti laimės kituose žmonėse ir pradėsim kurti ją patys. Tada išdrįsim pasirinkti skirtingus kelius.

Visos eglutės nupuoštos blizgučiais, kurie ir ant Tavo veido užsilikę. Atrodo, jau nieko nebenoriu. Ir ne taip svarbu ar busi su manim, kai vanduo į vyną virs. Ir ar sprogstantį dangų stebėsim kartu. Stovi prieš mane, toks manim nesusidomėjęs, ir net lūpų nepraverdamas liepi rinktis tave ar save. Ir gali būti, labai tikiuosi, kad kitais metais aš visada rinksiuosi save.

Ar žinai, kaip vaikystė man pasibaigė? Ir tada atėjai Tu. Arba Tu atėjai ir pasibaigė ji su visais Kalėdų stebuklais.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “Arba Tu atėjai ir pasibaigė ji”

  1.   manoVardasAfganistanas rašo:

    kaip taikliai… geriau ir aš nebūčiau aprašiusi šitos būsenos:) taip jautriai ir taip tikra. ir jausmingai. norisi skaityti dar ir dar…

  2.   Apie liudesį dainuojanti rašo:

    Dėkui ;) Jaukių švenčių!

Rašyk komentarą