Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-07-15

Nuo manęs teka saldus lietus.

Publikuota: Apie liepą, kuri kvepia vėju ir laisve

Geriu šilta vasaros lietų. Man pabodo Jo įsivaizduojamų lūpų skonis mano burnoje. Pakeliu akis į dangų, tegu sunkus lašai išplauna Jo atvaizdą. Ir mane visą lietus nuplauna nuo Jo. Nuo Jo nebylaus žvilgsnio, nuo jo žodžių neatitikusių jausmų, nuo egzistavimo mano ir taip mažam pasauly. Lietus ištirpdė cukrinį Jį…o gal tik aptirbdė? Nuo manęs teka saldus lietus.

Aš šiltais pirštų galiukais prisiliečiau prie  plonos Jo odos, prie vienišo Jo gyvenimo. Truputį arčiau nei išdrįstu prisiliesti. Jis taip išsigando. Jis žvelgė į mane, kaip į aštriausią peilį aplietą Jo saldžiu krauju. Jo baimė mane įskaudino. Jo baimė nudegino mano pirštus. Bet šįvakar lietus nuplovė nuo jų paskutinius pelenus.

Aš šaltais pirštų galais stumiu Jį iš savo lietingo vakaro.

Jis lengvas, kaip oras. Nesipriešina. Neprašo pasilikti ir žinau, kad neprašys. Bet vis tildau “Nieko nesakyk, nieko neprašyk, nesipriešink…aš nepersigalvosiu”. Bet jei tik paprašytų persigalvočiau.

Stengiuosi rečiau žiūrėti į Jo nuotrauką. Dabar tik kartą į minutę. Stengiuosi nematyti Jo keistų meilės nuotykių reklamų.

Stengiuosi užpildyti Jo paliktas tuščias kėdes, bet visada palieku puse savo kėdės. O jei sugrįš? Jis bus pavargęs.

Ir gal tik atrodau dėl Jo, kaip lengvabūdė šešiolikmetė, pametus galva. Dabar man jau geriau. Lietus viską nuplauna. Saulės viską išdžiovina. O  Jis cukrinis. Galiu sutvarstytais, tačiau jau tvirtais pirštais įrašyti Jį į istoriją. bet niekada neišbraukti. O jei sugrįš? Galiu tvirtai stovėti ant nuo nuospaudų gyjančių kojų. Daugiau Jo nebesivysiu. Bet palikau gyliai įrėžtas pėdas. O jei norės sugrįžti? Visada paliksiu tiltą, nebaigus pjauti virvių…kad galėtu…kad dar galėtu…

Bet šiandien lietus lijo stipriai. Šiandien buvo audra.

Ir aš dar nebuvau pažiūrėti ar tiltui nieko nenutiko.

Patiko (0)


Atgal į: Nuo manęs teka saldus lietus.